Loading. Please wait...
istanbul

EMRAH AKMAN

 

 

           Merhaba Ben Emrah Akman.
Eğer Bu Yazıyı Okuyorsanız Buraya Gelme Amacınız Tatlı Bir Telaşın İçinde Olmanızdır. Öncelikle Sizlere Hayırlısı Olsun , Bir Yastıkta Kocamanız Dileğiyle.
Şu an Çok Doğru Yerdesiniz . Sizlere En İyi Hizmeti En Güzel Şekilde Sunmak İçin Buradayız. O Günün Stresini Sizlere Unutturup Bir Nevi Yaşam Koçuluğu Yaparak Stresten Uzak Enerji Dolu Eğlenceli Bir Vakit Geçirmenizi Sağlıyoruz. Birlikte Çok Güzel Bir Gün Geçirebiliriz. Emrah Akman Media Olarak Sizlere Hizmet Etmekten Mutluluk Duyarız. Eğer Siz de Bizim ile Çalışmak İsterseniz Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız.
İrtibat  : 554 515 7203

 

Düğün gününüz yaklaşırken en önemli hususlardan biri de düğün fotoğrafçısı seçimidir. Hele ki İstanbul’da düğün fotoğrafçısı arıyorsanız pek çok seçenek arasından en doğru olana ulaşmak daha da zordur. Emrah Akman Olarak anlarınızı anılara dönüştürecek, yarınlara taşımanızı sağlayacak yegâne aracın Fotoğraflar ve Videolar olduğunun farkındayız.
Emrah Akman Media olarak amacımızsa; çiftlerimizin fotoğraflarını çekmek değil, çiftlerimizin en özel günlerinden kalan anıları biriktirip birlikte geleceğe bir iz bırakmaktır.
Bu özel günle ilgili olan her detay çok önemlidir; öncesi, düğün günü ve sonrası olarak her aşaması yarınlara saklanmaya değerdir. Bir başka değerli olan aşamaysa; bu kıymetli dakikaları en profesyonel şekilde sonsuza kadar taşıyabilmektir.
Düğün öncesi, düğün günü ve düğün sonrası olarak çiftlerimiz için yapabileceklerimizden bahsetmek isterim biraz da.
İlk olarak düğün gününüz yaklaşırken…
Bir SAVE THE DATE çekimiyle Sosyal Medya hesaplarınızdan paylaşabileceğiniz bir düğün davetiyesi oluşturabiliriz. Dilerseniz de düğün gününüzde yayınlamanız için bir DÜĞÜN BELGESELİ çekebiliriz, hayatınızın aşkıyla ilk tanıştığınız andan bugüne kadar geçen süreci barındıran.
Düğün gecenize gelecek olursak…
Emrah Akman olarak dilerseniz sabahtan başlayarak tüm günü videoya alarak CINEMATİC WEDDING FİLM ve WEDDİNG FRAGMAN çekimleri yapabiliriz.
Düğünden sonraysa gelinlik ve damatlığın kirlenmesini umursamadan yapabileceğimiz bir TRASHDAY çekimiyle; düğün albümünüzü oluşturabiliriz.
Düğün DIŞ ÇEKİM… Gelin ve damadın dilediği neyse o doğrultuda çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.
Bizimle irtibata geçip dilediğiniz çekim türünü söylemeniz bizim için yeterli. Randevulaştığımız günde çekim için kararlaştırdığımız lokasyonda olacak, güler yüzlü ekibimizle çekiminize başlayacağız.
Bu özel gününüzden Benimle birlikte çalışarak yarınlara taşımak isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, düğününüz için dilediğiniz detayları anlatabilirsiniz…
Görüşmek Dileğiyle Sağlıcakla Kalın

Story

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url